about

CCD/CMOS mérnök

Hajdú-Bihar vármegye, Debrecen
Szakterület: Gyártás, Termelés • Mérnök

Zöldmezős beruházás keretein belül épülő innovatív technológiával foglalkozó partnercégünk debreceni gyáregységéhez CCD/CMOS mérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Az új gyártósor üzembe helyezésének és kapacitásbővítésének elősegítése a projekttervnek megfelelően, hogy az új berendezések megfeleljenek a tömegtermelés követelményeinek,
• gyártósori berendezések és eszközök telepítése és teljesítményük tesztelése,
• élvonalbeli technológiák és landing algoritmusok fejlesztése az intelligens gyártás területein,
• képadatok előfeldolgozása, beleértve a képzajmentesítést, vágást és adatjavítást,
• FAT (Factory Acceptance Test) kivitelezése, LOP (List of Problems) és egyéb dokumentumok biztosítása,
• a folyamatfejlesztések standardizálásának támogatása,
• a kritikus berendezések változásainak felülvizsgálata, helyszíni változásellenőrzés és műszaki támogatás biztosítása;
• a CCD (Charge Coupled Device) berendezésekhez kapcsolódó AM/PM dokumentumok frissítése,
• a CCD-vel kapcsolatos berendezések nagy kockázatú alkatrészlistáinak frissítése.
Elvárások:
• Felsőfokú végzettség mérnöki területen,
• a Python/C/C++/MATLAB, a képfeldolgozó szoftverek, az általánosan használt ipari kamerák és objektívek ismerete,
• releváns tapasztalat a projektmenedzsment vagy az ipari termelés területén,
• folyékony magyar és angol nyelvtudás,
• kiváló szervezőkészség problémamegoldás.
Előny:
Amit kínálunk:
• Kiemelt bérezés és juttatási csomag, 13. havi fizetés, éves bónusz,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
• igényes, modern munkakörnyezet.
Szükséges iskolai végzettség:
Nyelv:
Angol