about

Kommunikációs munkatárs

Budapest, Budapest XI.kerület
Szakterület: Marketing, Média, PR

Egy HR szolgáltatásokat nyújtó partnerünk budapesti, motivált és lelkes marketing csapatába keresünk Kommunikációs munkatársat.

Feladatok:
• A cég kommunikációs aktivitásainak, projektjeinek teljeskörű, önálló menedzselése,
• online marketing tevékenység támogatása és monitoringja (ADS hirdetések, Analitycs, SEO),
• social media platformok kezelése, hirdetések, tartalmak készítése,
• részvétel a vállalati rendezvények, megjelenések és események szervezésében,
• PR ügynökségekkel és médiumokkal való aktív kapcsolattartás, megjelenések ütemezése,
• a kommunikációs aktivitás eredményességének nyomon követése, elemzések készítése,
• TV-s megjelenések, nyereményjátékok, egyéb kampányok megvalósítása, menedzselése,
• B2C célcsoportnak szóló kommunikációs aktivitások kivitelezése, koordinálása,
• versenytárselemzések, piackutatások végrehajtása,
• egyéb adminisztrációs feladatokban való részvétel.
Elvárások:
• Felsőfokú végzettség,
• kommunikációs projektekben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
• önálló, precíz munkavégzés,
• középfokú angol nyelvtudás,
• B kategóriás jogosítvány,
• Canva, Mailchimp ismerete,
• kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó képesség.
Előny:
Amit kínálunk:
• Komplex juttatási csomag,
• változatos projektek,
• hibrid munkavégzés,
• nagyvállalati marketing tevékenység teljeskörű átlátása
• széleskörű célcsoport
• változatos projektek
• új ötletek megvalósításának támogatása.
Szükséges iskolai végzettség:
Főiskola
Nyelv:
Angol