about

Műszakvezető

Vas vármegye, Szombathely
Szakterület: Gyártás, Termelés

Szombathely környéki Partercégünk számára Műszakvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Termelési KPI-ok (mutatószámok) monitorozása, javítóintézkedések végrehajtása
• Jelentések készítése, részvétel és riportálás a megbeszéléseken
• A területhez tartozó munkavállalók irányítása, támogatása, képzése, társterületekkel való kapcsolattartás
• Gépelosztás meghatározása a beosztottak és az erőforrások figyelembevételével
• Műszakátadási és átvételi feladatok ellátása
• A munkaterületére vonatkozó adminisztratív feladatok ellátása és információ áramlás biztosítása.
• Alapanyagok és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítása
• Aktív részvétel a folyamat fejlesztési, optimalizálási, termékfejlesztési, gépfejlesztési folyamatokban
• Auditokra való felkészülés és támogatása
Elvárások:
• Középfokú / felsőfokú végzettség
• Legalább 2-3 év vezetői tapasztalat hasonló munkakörben
• Többműszakos munkarend vállalása
• MS Office ismeret felhasználó szinten
• Megoldásorientált szemlélet
Előny:
• Lean, 5S ismeretek
Amit kínálunk:
• Tapasztalati szinthez illeszkedő és kiemelkedő juttatási csomag
• Utazástámogatás
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Nemzetközi környezet
• Albérlet támogatás
Szükséges iskolai végzettség:
Középiskola
Nyelv:
Nem szükséges nyelvtudás