about

IT Belső Ellenőr

Budapest, Budapest VII.kerület
Szakterület: IT üzemeltetés, Telekom • Pénzügy, Könyvelés

Partnerünk a tőkepiac meghatározó szereplője, egy hitelintézeti szolgáltatásokat nyújtó vállalt budapesti csapatába keresünk IT Belső Ellenőr munkatársat.

Feladatok:
• A belső ellenőrzési munkatervben szereplő IT vizsgálatok elvégzése, operatív irányítása,
• az IT vizsgálatok során feltárt hibák, hiányosságok megszűntetésére javaslatok kidolgozása, ellenőrzési jelentések írása és megvitatása a felelős folyamatgazdákkal és vezetőkkel,
• intézkedési tervek rögzítése és teljesülésének nyomon követése,
• aktív részvétel az érintett IT/IS szabályzatok hatályba lépését megelőző áttekintésben és véleményezésben,
• audit tanácsadás nyújtása a szervezet működési hatékonyságának javítása érdekében,
• beszámolók összeállítása, IT belső ellenőrzési módszertanok kidolgozása.
Elvárások:
• Közgazdasági, gazdaságinformatikai, informatikai felsőfokú végzettség,
• legalább 5 év releváns munkatapasztalat,
• erős MS Office ismeretek,
• kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
• precizitás, pontosság.
Előny:
• Szakirányú képesítések (pl.: CISA, CISM, CRISC, ISO 270001:2023 stb.),
• pénzintézetben szerzett IT tapasztalat,
• szakmai angol nyelvismeret.
Amit kínálunk:
• Komplex juttatási csomag,
• hibrid munkavégzés,
• szakmai fejlődési lehetősége,
• hosszútávú munkalehetőség,
• stabil vállalati háttér,
• családias hangulat, jó csapat.

Szükséges iskolai végzettség:
Nyelv:
Angol