about

Könyvelő

Somogy vármegye, Kaposvár
Szakterület: Pénzügy, Könyvelés

Magyarország egyik legnagyobb magyar magánkézben lévő létesítménygazdálkodással és építésipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Feladatok:
• gazdasági események könyvelése
• kisebb volumenű cég teljes körű könyvelése
• analitikák vezetése
• havi és éves zárlati feladatok ellátása, bevallások készítése
• napi, heti, éves riportok készítése; új riportok generálása
• elemzések készítése
• havi részletes tervek készítés
• terv-tény eltérések elemzése
• mérleg és eredmény-kimutatás összeállítása
Elvárások:
• min. középfokú szakirányú végzettség.
• regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
• 3-5 éves szakmai gyakorlat
• Microsoft Office programok ismerete
• aktuális számviteli és adótörvények ismerete
• önállóság, határozottság, pontos munkavégzés
Előny:
Építőipari könyvelésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
Stabil munkáltatói háttér, inspiráló jövőkép
Szakmailag elhivatott csapat
Szükséges iskolai végzettség:
Nyelv:
Nem szükséges nyelvtudás