about

Vámügyintéző

Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét
Szakterület: Egyéb

Partnerünk, egy adótanácsadással és logisztikai szolgáltatások nyújtásával foglalkozó német vállalat újonnan nyitott kecskeméti irodájába keresünk Vámügyintéző munkatársat.

Feladatok:
• Vámügyi projektek teljeskörű támogatása,
• vámdokumentáció ellenőrzése, vámokmányok kezelése és nyilvántartása,
• vám-árunyilatkozatok kitöltése és benyújtása,
• közreműködés az ügyfelekkel és a vámhatóságokkal folytatott vámügyi tárgyalások előkészítésében lebonyolításában,
• a vámhatósági engedélyek, kérelmezések menedzselésében való részvétel, illetve a meglévő engedélyek naprakészen tartása,
• kimutatások, statisztikák rendszeres riportok – elemzések készítése,
• folyamatos aktív kapcsolattartás a vámhatóságokkal és ügyfelekkel.

Elvárások:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat,
• aktív német vagy angol nyelvtudás,
• vám-árunyilatkozat kitöltő szoftver felhasználói szintű ismerete,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• pontos, precíz munkavégzés.
Előny:
• Vámügyintéző végzettség,
• Kompakt Zoll program ismerete.
Amit kínálunk:
• Könnyen megközelíthető, modern iroda,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződéssel,
• home office lehetőség.
Szükséges iskolai végzettség:
Nyelv:
Angol;Német