about

Gyártástámogató mérnök

Somogy vármegye, Böhönye
Szakterület: Gyártás, Termelés • Mérnök

Villanymotor és villanymotor komponensek gyártásával foglalkozó német tulajdonban lévő vállalat.

Feladatok:
Folyamatfejlesztési tevékenységek kezdeményezése: hatékonyságjavítás
Gyártóeszközök specifikálása, beszerzése, installálása
Részvétel gépfejlesztési, felújítási programokban
Termelés támogatása a gyártási problémák megoldásában
Karbantartási dokumentáció készítése, műszakos személyzet oktatása

Elvárások:
Gépész/ mechatronikai mérnök
Minimum 5 év tapasztalat
Magabiztos német nyelvtudás, angol előny
Utazási hajlandóság

Előny:
Befűző, tekercselő gépek ismerete
Amit kínálunk:
• Változatos és kihívásokkal teli munkakör
• Felelősségteljes, önálló munka, hatalmas fejlődési lehetőség
• Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
• Alapbéren kívüli juttatások: 2*félhavi bónusz, prémium, iskolakezdési támogatás
Kapcsolat:
Waltner-Pécsi Szilvia
karrier@hunam.hu
+36 70 365 0100
Szükséges iskolai végzettség:
Főiskola
Nyelv:
Német