about

Cleanroom sales representative (Tisztatéri értékesítő)

Budapest, országosan
Szakterület: Értékesítés, Kereskedelem

Győr környéki Partnercégünk számára Cleanroom területén jártas érékesítési munkatársat keresünk, az ország bármely pontjáról.

Feladatok:
• A vállalat által forgalmazott tisztatérben alkalmazható termékek és szolgáltatások teljeskörű képviselete
• Új partnerek felkutatása – interneten, telefonon
• Meglévő ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás
• Személyes ügyféllátogatások
• Igényfelmérések, konzultációk lebonyolítása
• Szolgáltatások és termékek bemutatása
Elvárások:
• Tisztatéri tapasztalat (pl. gyógyszeripar, egészségügy, orvostechnika, elektronika)
• ISO Class 5 – ISO 14644-1 gyakorlati ismerete
• Kiváló kommunikációs készség
• B kategóriás jogosítvány
• Utazási hajlandóság
• Mobilitás, rugalmasság
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Proaktivitás
Előny:
Angol / német nyelvtudás
Amit kínálunk:
• Motiváló juttatási csomag (alapbér + jutalék + cafetéria)
• Céges autó (magánhasználatra is)
• Home office
• Mobiltelefon, laptop, mobilinternet
• Hosszú távú munkalehetőség
Szükséges iskolai végzettség:
Középiskola
Nyelv:
Nem szükséges nyelvtudás