about

Karbantartásvezető

Veszprém vármegye, bárhol Veszprém megyében
Szakterület: Gyártás, Termelés

Veszprémi Megbízópartnerünk részére Karbantartásvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:
• A gyár gépbiztonsági kockázatainak csökkentése, megszüntetése.
• A vállalat irányítási rendszer karbantartási részéhez tartozó folyamatoknak a fenntartása
• Karbantartási budget megtervezése, betartatása
• Karbantartási terv felállítása
• Mechanikai karbantartás irányítása, termelésben részt vevő gépek karbantartásának megszervezése
• Berendezések felülvizsgálata, hibaforrások felkutatása, javításának nyomonkövetése
• Karbantartó részleg oktatásainak megszervezése
• Külső megrendelőkkel, szervizekkel való kapcsolattartás
• Az műszaki anyagraktár megfelelő készletszintjének és raktári rendjének biztosítása
Elvárások:
• Mérnöki vagy technikusi végzettség
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Előny:
• Lean, WCM, TPM rendszerek ismerete
• Automatizálási ismeretek
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Kényelmes munkarend (H-Cs: 8:00-16:15, P:8:00-15:00)
• Egészségbiztosítás
• Nyelvtanulási lehetőség
• Céges laptop és mobiltelefon
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Támogató környezet
Szükséges iskolai végzettség:
Középiskola
Nyelv:
Angol