about

Termeléstervező

Győr-Moson-Sopron vármegye, Sopron
Szakterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Soproni Partnercégünk számára Termeléstervezőt keresünk.

Feladatok:
• Emberi és gépi erőforrás felhasználásának optimalizálása
• Közép és hosszútávú tervek, előrejelzések készítése
• Aktuális megrendelések nyomonkövetése
• Mérnöki változtatások és újítások, új termékek bevezetésének figyelemmel kísérése
• Vevői igényeknek megfelelő szállítás megszervezésre
• Beérkező anyagok kontrollálása
• Termelési adatok naprakészen tartása SAP-ban
• Készletszintek figyelemmel kísérése – alapanyag, félkész és késztermék
• Leltározásban való részvétel
Elvárások:
• Középfokú / Felsőfokú végzettség
• Gyártási közegben és termeléstervezésben szerzett 3-5 év tapasztalat
• SAP-ban való jártasság
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• MS Office csomag magabiztos használata
• Rendszerszintű gondolkodásmód, projekt szemlélet
Előny:
• Pontosság – priorizálás, határidők betartása
• Problémamegoldó készség – önállóan és csapatban egyaránt
Amit kínálunk:
• Felelőségikörhöz illeszkedő juttatási csomag
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Támogató környezet
Szükséges iskolai végzettség:
Középiskola
Nyelv:
Angol