about

Kontroller

Somogy vármegye, Böhönye
Szakterület: Pénzügy, Könyvelés

Villanymotor és villanymotor komponensek gyártásával foglalkozó német tulajdonban lévő vállalat számára Kontroller munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Beruházás tervezéssel és követéssel összefüggő tevékenység
• Termékértékesítés árbevétel tervezése
• Költség kontrolling feladatok
• Éves tervezésben való aktív részvétel
• Projektekben való közreműködés
• Készletkontrolling
• Gyártási költségek tervezése, ellenőrzése
• Statisztikák, kimutatások készítése, határidők figyelése
Elvárások:
• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Több éves termelővállalatnál szerzett kontrolling tapasztalat
• Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás– mindennapi használatra szóban és írásban
• Analitikus gondolkodásmód
• Szorgalmas, proaktív személyiség
• Felelősségteljes és önálló munkavégzés
• Gyakorlott felhasználói MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
• Nyitott és emberközpontú gondolkodásmód
Előny:
Amit kínálunk:
• Változatos és kihívásokkal teli munkakör
• Felelősségteljes, önálló munka, hatalmas fejlődési lehetőség
• Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
• Alapbéren kívüli juttatások: 2*félhavi bónusz, prémium, iskolakezdési támogatás
Kapcsolat:
Waltner-Pécsi Szilvia
karrier@hunam.hu
+36 70 365 0100
Szükséges iskolai végzettség:
Főiskola
Nyelv:
Angol;Német